Adidas Şapka Modelleri Fiyatları

Şapka deyip geçmemek lazım. Şapkayı en önemli organlarımızdan başımızı korumak için kullanırız. Adidas şapkaları başı korumaya yönelik olduğu gibi spor ya da günlük kıyafetlerimizi tamamlar zerafette ve şıklıkta üretilmiştir. Adidas şapkalarda sağlık açısından da her türlü tedbir alınmıştır. Adidas şapka modelleri;

Predator Cap; Beyzbol şapkalarından esinlenen adidas Predator Cap, dayanıklı pamuklu twill kumaşından üretilmiştir ve predator® futbol logosu ve ön kısımda yer alan 3 bant detayı ile yepyeni bir görünüme sahiptir.

  • Orta derece yuvarlatılmış siper
  • Altı panelden oluşan dinamik tasarım
  • Özel ön panel
  • Entegre tasarım
  • Önde grafik baskı
  • %100 pamuklu twill

Cap; Sporun her alanında ve hayatın her anında kullanıma uygun adidas by Stella McCartney Cap, son derece kullanışlıdır. Katlanabilir, parlak kumaşı mükemmel görünümü ile göz doldururken, pamuklu ter bandı konfor sağlar.

Womens Essentials Cap; Kadınlara özel adidas Essentials Cap ile yazın tadını çıkarırken güneşin zararlı ışınlarına karşı korun. Düşük kasket yapısı ile şıklık sunan şapka, arka kısımda yer alan ayarlanabilir şeridi ile başa tam oturur.

Womens Climacool Training Cap; Kadınlara için tasarlanan adidas Climacool Cap antrenman şapkası, ileri teknolojilerle donatılmış detaylara sahiptir. Havalandırmalı CLIMACOOL® kuru kalmanı sağlarken, nefes alan ter bandı serinlik sunar ve UV koruma özelliği güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar.

Adidas şapka fiyatları 20 tl civarındadır.